KİTABINIZ MI DEĞİŞTİ YOKSA SİZ Mİ?

 Saadet Genel Başkanı Prof.Dr.Mustafa Kamalak il il, ilçe ilçe dolaşarak bir gerçeği yalın olarak haykırıyor:
“-Ey Milletim, kitabınız mı değişti yoksa siz mi değiştiniz!..”
Bu kadar yalın ifadeyi duyunca ne yalan söyleyeyim, can evimden vurulmuşa dönüyorum.
Aynı tabiri kullanarak ben de bir iki cümle kurmak istiyorum:
Kitapta Müslümanların birlik olmaları emrediliyor. Hem de kaç kere. Ama Sayın Başbakan Cidde’de Müslüman ülke temsilcilerine şu anlama gelen hitapta bulunuyor:
“-Aranızda kurduğunuz ve kuracağınız birlikteliklerde dini esas almayın! Çünkü dünya küresel hale geldi!”
Müslümanların birliği böyle önlenmedi mi?
Bunu söyleyen zihniyet oylarını arttırıyor.
Ey Millet!
Kitabınız mı değişti yoksa siz mi değiştiniz!?.
Kitapta Müminler ancak birbirinin kardeşidir kaidesi emredilmiştir.
AKPARTİ iktidari kendini “Haçlı” olarak nitelendirip Irak’a saldıran ABD ve yandaşları ile koalisyona girip Irak’ı bombalattırıyor. Üslerimizi, limanlarımızı, havaalanlarımızı ve lojistik imkanlarımızı kullandırıyor. Topraklarımızdan yapılan bilmem kaç bin sortilik bombardıman sonunda milyonlarca Müslüman kardeş öldürülüyor. Sayın Başbakan’ın kitapta yeri olmayan dualarıyla Haçlı askerleri memleketlerine katil olarak dönüyorlar.
Bunu yapan iktidarın oyları artıyor.
Ey Millet!
Kitabınız mı değişti yoksa siz mi değiştiniz?!.
Afganistan’da milyon Müslüman Haçlının saldırgan gücü haline getirilmiş olan NATO askerlerince katlediliyor, yağmalanıyor. Hergün yüzlerce cinayet haberi geliyor. Bu iktidarın bizim askerlerimize de orada saldırganları koruyup kollayıp erketelik görevi vermesine rağmen hiç kılımız kıpırdamıyor.
Ey Millet!
Kitabınız mı değişti, yoksa siz mi değiştiniz!?.
Siyonist İsrail karşısında bir şeyler yapmaya çalışan dost ve Müslüman İran ve Pakistan’a karşı topraklarımızda Füze kalkanları konuşlandıran NATO hakkında, önce karşı koyuyormuş gibi yapan, sonra kuzu kuzu onay veren AKPARTİ iktidarına karşı SAADET’in haricinde hiçbir tepki olmadı.
Ey Millet!
Kitabınız mı değişti yoksa siz mi değiştiniz?!.
Önce tarihteki kanlı Haçlı Saldırılarını ibra edercesine açıklamalar yapan, arkasından da aynı Haçlıların Libya’ya saldırılarına destek veren, saldırgan NATO güçlerine karşı erketelik görevini üstlenen, bunu da büyük bir kahramanlık olarak yutturmaya kalkan Sayın Başbakan değil midir? Bu saldırılarda öldürülen ve yaralanan Müslümanların sayısı bizlerden halen gizlenmiyor mu? Yaralılardan birkaç yüzünü kurtararak yaptığı gösterilerle içerdekilerin gözünü boyamaya kalkmıyorlar mı?
Önledikleri Müslümanların birliğinin çözebileceği, Müslümanların iç meselelerine Haçlıların müdahale ederek katliam yapmalarına yardımcı olanlar bunlar değil mi? Sırada hangi Müslüman ülkeler var belli mi değil mi?
Haçlıların ve Siyonistlerin el ele başlattıkları ve kaç Müslüman ülkeyi işgal ettikleri yeni saldırılarında, Türkiye’nin geçmişini inkar ederek Haçlıların safında yer almasını sağlayan bunlar değil mi?
Ey Millet!
Bunlar senin kitabına uyuyor mu?
Kitap mı değişti yoksa siz mi değiştiniz?!.
Domuz etinin serbest bırakılması, zinanın suç olmaktan çıkarılması, yavrularımızın 14 yaşından önce Kur’an öğrenmelerinin halen yasak olması…
Ey Millet!
Kitabınız mı değişti yoksa siz mi değiştiniz!?.
İşte SAADET bu uyarı görevini yapıyor.
Genel Başkan’ı meydanlarda haykırıyor.
Adayları, görevlileri bu gerçekleri hatırlatıyor.
Ey Millet!
Kitabını aç bu umdeleri bir daha oku! Yapılanları süzgeçten geçir. Abartma ve uydurma bir uyarı mı Muhterem Kamalak’ın uyarıları!
Hayır, böyle bir şey yok uyduruyor diyorsan, karar senin, ama netice hepimizi bağlayacak. Tarihte neler olduysa o olacak.
Yok, Kamalak doğru söylüyor, bunların yaptığı kitaba da insafa da, insanlığa da sığmıyor diyorsan son virajdasın. Felakete giden trenden atla, aslına dön!
Felakete giderken hala seni 60-70 sene öncelerin öcüleri ile korkutuyorlar. Hastalıkla korkutularak ölüme razı ediliyorsun, bizim uyarımız işte bu.
Kitaba uygun bir uyarı…
Oy avcılığı mı yapıyoruz sanıyorsun?
Oy senin, vebal senin, sonuç ise hepimizin olacak…
 
Ekrem Şama
www.ekremsama.com